SEVGİLİ MİSAFİRİMİZ

Evdeki fırsatı daha yakından tanımak istiyorsan, ilgilendiğin projeleri bizimle paylaş, yeni gelen fırsatların hiç birini kaçırma.

İlgilendiğiniz ProjelerX Kapat

Evdeki Fırsat'a hoşgeldin!
Hemen üye ol ve sunduğumuz fırsatlardan ilk siz haberdar olun. Ayağınıza gelen fırsatı kaçırmayın.


ya da

Hesabınızla giriş yapın!

2019’un Dekorasyon Trendleri

Bir yıl daha geldi ve geçti, bu süreçte zevkler, bakış açıları ve algılar farklılaştı çünkü en başta bizler değiştik, dönüştük…

Değişim, zamanın gerekliliği olduğunu bu yılda da gösterdi, geriye dönüp baktığımızda ne bizler, ne de dünya bu yılın başında olduğu gibi kalmadı, dekorasyon stilleri de bazen retro desenleri bünyesine alsa da postmodern yorumlar üzerinden karakter oluşturdu ve bize yeni fikirler ve kapılar açmaya devam etti.

Şık, zamansız parçalar bu yılda harika ev tasarımlarına eşlik edecek. Bu hafta üst düzey tasarımcıların 2019 yılında evinize hakim olacağını belirttiği trendleri sizin için toparladık…

İnanır mısınız bilmiyoruz ama bu yıl kadife algınızı değiştirebilecek bir yıl olacak. Kadife uzun bir süredir eski moda olarak görülüyordu, bazı yorumlarında lüks ama korkak olarak da ifade edilse de böyleydi. Sonuç olarak bu çok boyutlu kumaş çok fazla dikkat çekmeye başladı, birçok tasarımcının kadife dekorunun 2019'un en çok aranan trendlerinden biri olacağına inanmasına yol açtı.

2019, paslanmaz çeliğe ve parlatılmış nikele elveda dediğimiz bir yıl olacak gibi görünüyor. Pirinç aksamlar ile retro görüntüleri tekrar evimize davet edebiliriz, keza pirinç malzeme olarak, uzun zamandır hayatımızda olan çelik ve parlak nikel görüntülere göre şaşırtıcı derecede sıcak ve ince bir alternatif...

Alternatif dekorasyon fikirlerinin haricinde, 80'li yılların sonlarında bıraktığımız bu büyük gölgelikli karyolalar önümüzdeki dönemde güncellenecek.

Zevkiniz nasıl olursa olsun, minimalist yorumlu bu yatakları birbirinden farklı seçenek yelpazesinde gördüğünüzde gönlünüzün kaymayacağını iddia edemezsiniz. Gözünüze büyük görünebilirler ama buna rağmen ince bir yapısı olduğundan odanıza sığacağını ve nazik duracağını fark edeceksiniz. 

Sarı, mutluluk, güven ve neşe uyandıran bir renktir. Genelde bu renk ezici ve çarpıcı göründüğünden fazlasıyla alternatif bir renk olarak görülüyor. Önümüzdeki yıl böyle bir yanmış sarı, evinizin 2019'da neşeli hissetmesini sağlayabilecek öğelerden olacaktır. 2019 sizi böyle küçük riskler almaya itebilecek bir yelpaze sunacak.    

 

Sessiz ve klas renkler, alanlarınıza ciddi bir ruh katmanın yanında modern materyaller ile dekorasyonunuzu popüler hale getirebilirler.

Tüm çeşitliliğe rağmen 2019'un daha koyu renklerin tercih edildiği bir yıl olacağına inanılıyor. Evinizdeki daha zengin tonlar için, daha sessiz mobilyalarınızı ve dekoratif dekorunuzu, dramatik kırmızılar, organik yeşiller ve beton grileri ile trend dokunuşlar yapabilirsiniz.

Hayal ettiğiniz ev, ofis veya dükkanı, evdekifirsat.com avantajlarıyla bulabilirsiniz.

Hayal ettiğiniz ev, ofis veya dükkanı, evdekifirsat.com avantajlarıyla bulabilirsiniz.

YAŞAMAYA DEĞER EV, OFİS VE DÜKKANLAR İÇİN TÜM DETAYLAR

Prestijli proje bölgelerinin analizleri, kaçırılmaz fırsatlarının tüm detayları, yeni dekorasyon trendleri, yaşam alanlarına yenilik katmak için uygulanabilir ipuçları, gayrimenkul sektörüne dair tüm detaylar, kurumsal etkinlik ve duyurularımızı takip edin. Yaşam alanlarını değerli kılan hiçbir detayı kaçırmayın.

Bilgilendirme için formumuzu doldurun, size ulaşalım.,
Evdeki Fırsat'a Hoş Geldiniz.