SEVGİLİ MİSAFİRİMİZ

Evdeki fırsatı daha yakından tanımak istiyorsan, ilgilendiğin projeleri bizimle paylaş, yeni gelen fırsatların hiç birini kaçırma.

İlgilendiğiniz ProjelerX Kapat

Evdeki Fırsat'a hoşgeldin!
Hemen üye ol ve sunduğumuz fırsatlardan ilk siz haberdar olun. Ayağınıza gelen fırsatı kaçırmayın.


ya da

Hesabınızla giriş yapın!

Büyük Etkisi Olan Küçük Çözümler

Artık tüm dünyada minimalist bir trend var ve herkes buna ister istemez uyum sağlamak zorunda hissediyor kendini.

Küçük evler yaşam tarzı değişiklikleriyle birlikte bilinçli bir şekilde günlük rutinlerimize ve genel yaşam tarzlarına girdi. Şehir sakinlerinin çoğu için ve artan sayıda banliyö sakinleri için küçük yaşam alanları en iyi seçenek olmaya başladı. Küçük alanlarda yaşamanın konforumuzu kısıtlayacağını düşünmemeliyiz, çünkü küçük bir alandan en iyi şekilde yararlanmaya çalışırken ya da sadece evinizin işlevselliğini artırmak istediğinizde, karmaşayı en aza indirmenin ve tarzı en üst düzeye çıkarmanın birçok yolu vardır.

Başlamak için, nerede olursanız olun, küçük alanınızdan en iyi şekilde yararlanmak için önerilerimizi sıraladık.

Pencerelerle oturma alanı oluşturmak, sıcaklık yaratmaya yardımcı oluyor, güzel bir bahçe ya da şehir manzaralarını izlemek ya da kitap kahve keyfi için mükemmel bir yol…

 

Dolap veya iç kapının arka tarafına şapka askısı yerleştirerek şapka koleksiyonunuzu organize edebilirsiniz. Eğer birçok şapkanız varsa ve ‘’Sahip olduğum şapkaları hatırlamamaktan yoruldum’’ diyenlerdenseniz, hepsini bir araya toplayarak hem dekoratif hem düzenli olabilirsiniz.

Bahçe yok, Sorun değil!  Bu uygulama ile yer kaplamadan bol miktarda yeşille evinizi süsleyebilirsiniz. Bu dikey bahçe için boş bir duvar kullanın mekanınızın anında daha huzurlu hissettirdiğini fark edeceksiniz.

Bu sevimli küçük masa, ikiye katlanabilir bir şekilde, küçüklüğünün yanında tamamen ortadan kaybolabilecek ve dekoratif olabilecek bir yöntemle kolayca bulunabilen MDF ve tahta dübel çubuklarından yapılmış, hoş bir detay.

 

Sadece deri artıkları ile yapılmış bu duvar cepleri, dekorasyonun temizliği için ufak tefek eşyalarınızı dolaplara kapamanın yerine güzel bir alternatif olmayı başarmış. 

Home ofis çalışmanın modern insanın seçeneklerinden biri haline dönüştüğü bu günlerde, böyle bir metal örgü duvar askısı ile kendinize dekoratif bir hazırlık istasyonu satın alabilirsiniz.

Masaya dönüşen ve bir raf gibi görünen bu masa basit bir hareketinizle ortadan kaybolacaktır. Kaldırıldığı kadar kolay kurulabilen bir çalışma alanı yaratmanız için güzel bir çözüm.

Eviniz tam bir yemek masası sığmayacak kadar sıkışıksa, yerden tasarruf sağlayan mobilya sizin kurtarıcınızdır.

Bu şekilde tezgahın altında sorunsuz bir şekilde dönen bir masa kullanarak alandan en iyi şekilde yararlanılabilir, birçok mobilyacıda küçük masaların büyüme opsiyonlu hallerini zaten görüyoruz, hepsi bu mantık üzere yapılmış tarzın farklı versiyonları.

Hayal ettiğiniz ev, ofis veya dükkanı, evdekifirsat.com avantajlarıyla bulabilirsiniz.

Hayal ettiğiniz ev, ofis veya dükkanı, evdekifirsat.com avantajlarıyla bulabilirsiniz.

YAŞAMAYA DEĞER EV, OFİS VE DÜKKANLAR İÇİN TÜM DETAYLAR

Prestijli proje bölgelerinin analizleri, kaçırılmaz fırsatlarının tüm detayları, yeni dekorasyon trendleri, yaşam alanlarına yenilik katmak için uygulanabilir ipuçları, gayrimenkul sektörüne dair tüm detaylar, kurumsal etkinlik ve duyurularımızı takip edin. Yaşam alanlarını değerli kılan hiçbir detayı kaçırmayın.

Bilgilendirme için formumuzu doldurun, size ulaşalım.,
Evdeki Fırsat'a Hoş Geldiniz.