SEVGİLİ MİSAFİRİMİZ

Evdeki fırsatı daha yakından tanımak istiyorsan, ilgilendiğin projeleri bizimle paylaş, yeni gelen fırsatların hiç birini kaçırma.

İlgilendiğiniz ProjelerX Kapat

Evdeki Fırsat'a hoşgeldin!
Hemen üye ol ve sunduğumuz fırsatlardan ilk siz haberdar olun. Ayağınıza gelen fırsatı kaçırmayın.


ya da

Hesabınızla giriş yapın!

Evlerinizi Bahar'a hazırlayın

 

Baharın gelmesi tabiatın, havanın değişimiyle geçtiğimiz kışın enerjisini üzerimizden atmak için bize yeterince enerji veriyor, bu hafta evlerinizde bazı değişiklikler yapmak çok sayıda güzel bahar dekorasyonu ilhamıyla kurtarmaya geldik.

 Eski ve yeni dekorasyon fikirleri, yeşillikler, eğlenceli renklerle evinizin ilkbaharına hoş geldiniz. 

 

 

Doğal materyaller ve biraz güneş ışığının yardımıyla, daha parlak bir antre için farklı yüzey çeşitleri kullanabilirsiniz.

Bu parlak beyazın hakim olduğu mutfak, bahar temizliğini akıllara getiriyor. Tabakların  çeşitliliği ne kadar fazlaysa, o kadar iyidir görüşü benimsenmiş ve ortaya bu ferahlık çıkmış.

İç mekan çiçekleriniz bahar geldiğinde çiçeklenmeye başladığı için güzelleşmekle kalmaz, aynı zamanda böyle bir yeni duvar dekoruyla ortama bol yeşillikli başka bir selam verebilir.

Bu vintage kuş merkezli parçalar tüm yıl boyunca güzel durabilir, ancak özellikle ilkbahar aylarında hoş ve farklı olacağı kesin.

 

Parlak yastıklar, battaniyeler ve lambalar ile evinize canlı dokunuşlar ekleyin. Parlak eşyalar evinizdeki nötr parçaları güzel bir şekilde tamamlayacaktır.

 

Böyle çiçekler asılı olan askıları seveceksiniz. Hayatın içinden birçok parça doğru yerde doğru zamanda, mesela baharda bir araya geldiğinde tatlı sonuçlar çıkardığı çok açık. 

 

Pembeler, maviler ve yeşilliklerin birlikte olmayacağını düşünüyorsanız, tekrar düşünün! Bu hafif renkli yastıklar yan yana atılmış güzel görünüyorlar.

 

 

Hayal ettiğiniz ev, ofis veya dükkanı, evdekifirsat.com avantajlarıyla bulabilirsiniz.

Hayal ettiğiniz ev, ofis veya dükkanı, evdekifirsat.com avantajlarıyla bulabilirsiniz.

YAŞAMAYA DEĞER EV, OFİS VE DÜKKANLAR İÇİN TÜM DETAYLAR

Prestijli proje bölgelerinin analizleri, kaçırılmaz fırsatlarının tüm detayları, yeni dekorasyon trendleri, yaşam alanlarına yenilik katmak için uygulanabilir ipuçları, gayrimenkul sektörüne dair tüm detaylar, kurumsal etkinlik ve duyurularımızı takip edin. Yaşam alanlarını değerli kılan hiçbir detayı kaçırmayın.

Bilgilendirme için formumuzu doldurun, size ulaşalım.,
Evdeki Fırsat'a Hoş Geldiniz.