SEVGİLİ MİSAFİRİMİZ

Evdeki fırsatı daha yakından tanımak istiyorsan, ilgilendiğin projeleri bizimle paylaş, yeni gelen fırsatların hiç birini kaçırma.

İlgilendiğiniz ProjelerX Kapat

Evdeki Fırsat'a hoşgeldin!
Hemen üye ol ve sunduğumuz fırsatlardan ilk siz haberdar olun. Ayağınıza gelen fırsatı kaçırmayın.


ya da

Hesabınızla giriş yapın!

Her banyo güzel olmayı hak eder

Evinizdeki en büyük oda olmayabilir, ancak her banyo güzel olmayı hak ediyor. Her stile ve bütçeye uygun taze fikirlerimizlebanyonuzu yenilemek ve yeniden dekore etmek için sizi heyecanlandıracak öneriler hazırladık…

Bu lüks banyo güzel bir aydınlatmaya sahip, siyah banyolar son yıllarda kalite algısı vaat etmesi noktasında alternatif bir yol olarak kullanıldığı söylenebilir, aydınlatma malzemelerindeki sade ampüller tasarımın en önemli tamamlayıcıları olmuş.

Gümüş armatürler ve gümüş bir ayna, berrak bir görünüm için beyaz banyo ile koordine edilmiş bu aydınlık tasarımda bir araya gelmiş.

Otantik bir dokunuş için hiçbir şey bir tuvalet lavabosuna dönüştürülen eski çeşme teknesi kadar otantiklik katmayacaktır.

Sade beyaz karo, balıksırtı fayanslar ve metal parçalar dekoratif boynuz aynasıyla kombinasyonu tamamlanmış hoş bir görüntü sağlıyor.

Temiz ve modern döşemeleriyle zıtlık yaratan alışılmadık bir banyo aksamı için doğru unsur olduğunu söyleyebiliriz. Rustik görünüm şaşırtıcı ve ilgi çekici.

Bu banyo gibi karakteri olan bir banyonuz olabilir, kendine özgü materyallerin yanı sıra köpeklerle dolu duvar kağıdı tamamen ne istediğinizle ilgili.

Bu şık banyoda siyah ve beyaz tatların mükemmel birlikteliğini görünüyoruz. Ahşap tavanın kattığı renk ile siyah beyaz perdeler son derece asil…

Bu rustik banyoda bir gezginden ilham alınmış materyaller kullanılmış, bazen evin özel bir bölgesi olarak görülmeden, odalar arası geçiş yaparken farkedeceğiniz renkli bir köşe formundaki banyolar eviniz ile tümleşik bir tarz oluşturacaktır.

Hayal ettiğiniz ev, ofis veya dükkanı, evdekifirsat.com avantajlarıyla bulabilirsiniz.

Hayal ettiğiniz ev, ofis veya dükkanı, evdekifirsat.com avantajlarıyla bulabilirsiniz.

YAŞAMAYA DEĞER EV, OFİS VE DÜKKANLAR İÇİN TÜM DETAYLAR

Prestijli proje bölgelerinin analizleri, kaçırılmaz fırsatlarının tüm detayları, yeni dekorasyon trendleri, yaşam alanlarına yenilik katmak için uygulanabilir ipuçları, gayrimenkul sektörüne dair tüm detaylar, kurumsal etkinlik ve duyurularımızı takip edin. Yaşam alanlarını değerli kılan hiçbir detayı kaçırmayın.

Bilgilendirme için formumuzu doldurun, size ulaşalım.,
Evdeki Fırsat'a Hoş Geldiniz.