SEVGİLİ MİSAFİRİMİZ

Evdeki fırsatı daha yakından tanımak istiyorsan, ilgilendiğin projeleri bizimle paylaş, yeni gelen fırsatların hiç birini kaçırma.

İlgilendiğiniz ProjelerX Kapat

Evdeki Fırsat'a hoşgeldin!
Hemen üye ol ve sunduğumuz fırsatlardan ilk siz haberdar olun. Ayağınıza gelen fırsatı kaçırmayın.


ya da

Hesabınızla giriş yapın!

İlk Kez Ev Alacakların Dikkat Etmesi Gerekenler

İnsanlık tarihinin en eski ihtiyaçlarından biri; barınmak… Bizim için ise en güvenli yatırım araçlarından biri; ev sahibi olmak.
Bir yere sahip olmak, bir yere ait olmak hemen hemen tüm kültürlerde oldukça önemli.

Belki yıllarca çalışıyor ve tüm birikimimizi bir ev sahibi olmak için kullanıyoruz. Belki de tüm yatırım stratejimizi gayrimenkul sektörü üzerinde kuruyoruz.

Koşullar ne olursa olsun, yeni bir ev almak önemli ve büyük bir karar. İşte bu yüzden ilk kez ev satın alacakların dikkat etmesi gerekenleri sizler için derledik.

BU ARADA!

Doğru yerde, kârlı yatırımı yapmak için yapmanız gereken tek şey Evdeki Fırsat projelerini incelemek.
Dikkat etmeniz gereken tek şey ise yeni evinizin anahtarını kaybetmemek…

Evet, Evdeki Fırsat kullanıcıları için ev sahibi olmak bu kadar kolay. Ancak doğru evi, lokasyonu seçmek, ödeme planlarını incelemek ve resmi işlemlerle ufak tüyoları da atlamamak gerek.

Doğru Lokasyon

Büyük şehirler, özellikle İstanbul için “doğru lokasyon” tercihi artık hayati önem taşıyor. Şehrin kargaşası içinde kaybedeceğiniz zamanın ölçülebilir bir değeri yok. O yüzden ev – iş ve/veya ev -okul gibi hatları düşünerek lokasyon tercihi yapmanız şart.

Tüm aile bireyleri için ihtiyaçlarına uygun yerde, toplu taşıma araçlarına yakın, ana arterlere ve kavşak noktalarında yer alan bir ev tercih etmeniz fayda sağlayacaktır.

Yapısal Özellikler

Satıcı, yüklenici firma veya müteahhitlerin vaat ettikleri bina özelliklerini sağlayıp sağlamadıklarını satın almadan önce gözden geçirmek gerekebilir. Bina ve daire içi özelliklerin fonksiyonel olarak kullanıp kullanılmadığına da yine satın almadan bakmanız, olası müdahaleler için gerekebilir.
Yapı özelliklerine ek olarak net / brüt metrekare ölçülerine de dikkat etmeniz yararınıza olabilir. Özellikle tercih sebeplerinizden biri evin ölçüsü, genişliği ise brüt ve metrekare ölçülerinde akınızda soru işareti kalmamasını sağlayın.

Resmi İşlemler ve Evraklar

Yapı için gerekli izinlerin tam olup olmadığı, mülkiyet ve tapu belgelerinin eksiksiz olmasına dikkat etmeniz, olası kayıplarınızın önüne geçecektir. Fatura aboneliklerin başlatılıp, başlanmadığı ve yeni bina ise elektrik – su – doğalgaz gibi hizmetlerin kullanılabilir olmasına dikkat edilmelidir.
Eğer eski bir bina / daire satın alındı ise önceki kullanıcılardan borç kalmamış olmaması da yine dikkat edilmesi gereken konulardan biridir.

Daha öncede söylediğimiz gibi, bunlar dikkat etmeniz gereken ufak,tefek tüyolar. Bunların hiçbirini düşünmeden, hemen yeni hayatınıza başlamak için yapmanız gereken Evdeki Fırsat projelerini incelemek.

EVDEKİ FIRSAT PROJELERİNİ İNCELE!

Hayal ettiğiniz ev, ofis veya dükkanı, evdekifirsat.com avantajlarıyla bulabilirsiniz.

Hayal ettiğiniz ev, ofis veya dükkanı, evdekifirsat.com avantajlarıyla bulabilirsiniz.

YAŞAMAYA DEĞER EV, OFİS VE DÜKKANLAR İÇİN TÜM DETAYLAR

Prestijli proje bölgelerinin analizleri, kaçırılmaz fırsatlarının tüm detayları, yeni dekorasyon trendleri, yaşam alanlarına yenilik katmak için uygulanabilir ipuçları, gayrimenkul sektörüne dair tüm detaylar, kurumsal etkinlik ve duyurularımızı takip edin. Yaşam alanlarını değerli kılan hiçbir detayı kaçırmayın.

Bilgilendirme için formumuzu doldurun, size ulaşalım.,
Evdeki Fırsat'a Hoş Geldiniz.