SEVGİLİ MİSAFİRİMİZ

Evdeki fırsatı daha yakından tanımak istiyorsan, ilgilendiğin projeleri bizimle paylaş, yeni gelen fırsatların hiç birini kaçırma.

İlgilendiğiniz ProjelerX Kapat

Evdeki Fırsat'a hoşgeldin!
Hemen üye ol ve sunduğumuz fırsatlardan ilk siz haberdar olun. Ayağınıza gelen fırsatı kaçırmayın.


ya da

Hesabınızla giriş yapın!

Pratik Dekorasyon Önerileriyle Evinize Ferahlık ve Hareket Katın

İçinde yaşanılan, yaşayan bir evin içine girdiğiniz anda, zihninizde uyandırdığı çekici ve güzel intiba, önem sıralaması yapacak olursak ne metrekare büyüklüğüyle ne de mimari özellikleriyle ilgilidir.

Burada en önemli ölçüt, elimizdeki mimariye ve büyüklüğe uygun yöntem ve eşyalar kullanılarak dekore edilmiş olmasıdır.

Eğer küçük bir eve sahipseniz, evinizin şıklığını daha minimalist çözümler üzerinde düşünerek sağlamalısınız. Kapasitesinden büyük eşyalar alıp, sıkış tıkış diye tabir edebileceğimiz şekilde eğreti bir görüntüyle yaşamamak için pratik tasarımlar, küçük ama ince düşünülmüş detaylar ile evinize özel mobilyalar almanızda fayda var.

Haydi gelin şimdi sizin için hazırladığımız, evinize hareket katacak basit yöntemlerimize bir göz atalım;

Açık Renkli Koltuklar

Ferah bir oturma odanız olmasını istiyorsunuz. O zaman oturma odanızı olduğundan daha geniş göstermek için açık renkler tercih etmeli ve açık renkler arası farklı kombinasyonlar yapmalısınız. Mesela açık mavi ve gri deneyebilirsiniz. Bunun yanında farklı soft renklerden oluşan kırlent örnekleriyle kombini daha sevimli ve ayrıntılı hale getirmiş olursunuz.

Renkleri Patlatın

Renk kullanmak küçük ev dekorasyonunun anahtarıdır. Herhangi bir eşyanızı odanızın genel yapısının haricinde bir renkle patlaması, çarpıcı bir dekorasyon yaratırken büyük eşyalara gerek olmadığını gösterecektir.

Minimalist Çözümler

Küçük ev modellerinde maksimum alanı kullanmamız için bazı küçük çözümler üretmeli ve dekoratif olmayı sürdürmeliyiz. Duvarlara gömme dolaplar, hayat kurtarıcı raf uygulamaları tercih edebilirsiniz. Bu şekilde eşyalarınızı yerleştirecek alan sıkıntınızı, dekoratif zevkinizi gözeterek çözebilirsiniz. Ya da ihtiyacınızın evinize girdiğinizde ceketinizi asacak bir askı olması olduğunu düşünürsek, bunun için bir portmanto almamalısınız. Kısacası minimalizmin etkisinde kalıp küçük düşünmemeliyiz.

Duvarları Unutmayın

Duvarlarınızın genelini tek bir renk üzerinden düşünürsek sadece bir ya da birkaç duvarı farklı bir renge boyamak evinizin dekorasyonuna sihir katacaktır. Koltuk rengi ya da odanızın genel tonlarını gözetip renk seçiminde aşırı uçlarda olmamanızı önerebiliriz. Bu şekilde iyi bir sonuç alacağınızı bilmelisiniz.

Avizeleri Unutmayalım

Avizeler tarzımızın tamamlayıcıları ve en özgürleridir. Salonunuzun diğer materyalleriyle renk olarak herhangi bir uyum içinde olmasına gerek yoktur çünkü tarz olarak uyum sağlaması odanızın kimyasını ortaya çıkarmaya yetecektir. Salonunuzun bir kısmını yemek odası olarak kullandığınızı düşünürsek üzerine indireceğiniz modern sarkıt bir avize salonun diğer avizesiyle birlikte evin en iyi ikililerinden biri olabilir.

Son söz olarak evinize karşı olan minimalist ve şirin tavrınızı banyo ve mutfağınıza da göstermeyi unutmayın.

Hayatınızda eviniz gibi güzel ve ferah olsun…

Hayal ettiğiniz ev, ofis veya dükkanı, evdekifirsat.com avantajlarıyla bulabilirsiniz.

Hayal ettiğiniz ev, ofis veya dükkanı, evdekifirsat.com avantajlarıyla bulabilirsiniz.

YAŞAMAYA DEĞER EV, OFİS VE DÜKKANLAR İÇİN TÜM DETAYLAR

Prestijli proje bölgelerinin analizleri, kaçırılmaz fırsatlarının tüm detayları, yeni dekorasyon trendleri, yaşam alanlarına yenilik katmak için uygulanabilir ipuçları, gayrimenkul sektörüne dair tüm detaylar, kurumsal etkinlik ve duyurularımızı takip edin. Yaşam alanlarını değerli kılan hiçbir detayı kaçırmayın.

Bilgilendirme için formumuzu doldurun, size ulaşalım.,
Evdeki Fırsat'a Hoş Geldiniz.