SEVGİLİ MİSAFİRİMİZ

Evdeki fırsatı daha yakından tanımak istiyorsan, ilgilendiğin projeleri bizimle paylaş, yeni gelen fırsatların hiç birini kaçırma.

İlgilendiğiniz ProjelerX Kapat

Evdeki Fırsat'a hoşgeldin!
Hemen üye ol ve sunduğumuz fırsatlardan ilk siz haberdar olun. Ayağınıza gelen fırsatı kaçırmayın.


ya da

Hesabınızla giriş yapın!

Yeni Evinizi Seçerken Hangi Kriterlere Dikkat Etmelisiniz

Kiralamak yada satın almak, her nasıl olursa olsun bir yuva edinmek, insanoğlunun ihtiyaç piramidinin en üstünde olan barınma gerekliliğinin sonucudur.

Yaşadığımız evi seçerken de bizim için en idealini tercih etmek isteriz. Herkes huzurlu, konforlu ve kişiliğine uygun bir evi olmasını ister, ama yapılması gereken bu ideal doğrultusunda önceliklerimizi netleştirip buna göre kendimize yol haritası çizmek olacaktır.

Evimize ulaşıma dikkat etmeliyiz

Trafik hepimizin hayatında büyük bir sorun ve bu sorunu çözmemizin tek yolu araç trafiğine dahil olmamak. Maalesef bu öneri özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanlar için fazlasıyla ütopik, fakat bunu minimum seviyeye indirmekte bizim elimizde. Ev seçimimizi yaparken toplu taşıma ağlarına yakın ya da şehrin içinde trafiği az olan bölge aramaktan daha iyi bir fikir olarak, hayatın temposu içerisindeyken olabilecek en yakın yerde evimizin olmasına odaklanmak daha kaliteli bir yaşam sürmek için en az evimizin kendisi kadar bize yardımcı olacaktır.

Evimiz ailemizin ihtiyaçlarına yönelik olmalı

Tabii ki evimizin özelliklerini gözetirken kendimizden çok ailemizi düşünerek davranmalıyız. Son tahlilde kalabalık bir ailenin küçük bir evde yaşaması kadar çekirdek bir ailenin de çok büyük bir evde yaşaması dezavantaj olacaktır. Sosyal olanakların aile bireylerine göre olması, bilakis çocuklu ailelerin bu imkanları göz önünde bulundurarak seçimler yapmasına önem vermektedir. Kesin olan bir şey var ki ailemizin mutluluğu bizim mutluluğumuz, evimizin evimizdekileri mutlu etmesi de başlıca önceliğimiz olmalıdır.

Sosyal alanlara yakınlık çok önemli

Sinemalar, parklar ve alışveriş merkezlerine yakın bir konumda ya da bu özellikleri barındıran bir çevrede bulunan bir evimizin olması, hayatımızı kolaylaştırması bakımından önemli detaylardandır.

Sosyal alanlar evimizin etrafındaki keyif durakları olmalıdırlar, ailemize ve arkadaşlarımızla birlikte olduğumuz bu özel alanlar ihtiyaç ve tercihlerimiz dolayısıyla farklılık gösterebilirler, sevdiğimiz bir cafe ya da çocuğumuzun sosyalleşeceği bir eğlence parkı olması dolayısıyla, tercihlerimizi yaparken bu beklentiler üzerinden kararlaştırılmasında fayda vardır.

Sonuç olarak tüm kriterler, daha iyi bir yaşam fırsatını kendimize tanımamızla ilgili…

Hayal ettiğiniz ev, ofis veya dükkanı, evdekifirsat.com avantajlarıyla bulabilirsiniz.

Hayal ettiğiniz ev, ofis veya dükkanı, evdekifirsat.com avantajlarıyla bulabilirsiniz.

YAŞAMAYA DEĞER EV, OFİS VE DÜKKANLAR İÇİN TÜM DETAYLAR

Prestijli proje bölgelerinin analizleri, kaçırılmaz fırsatlarının tüm detayları, yeni dekorasyon trendleri, yaşam alanlarına yenilik katmak için uygulanabilir ipuçları, gayrimenkul sektörüne dair tüm detaylar, kurumsal etkinlik ve duyurularımızı takip edin. Yaşam alanlarını değerli kılan hiçbir detayı kaçırmayın.

Bilgilendirme için formumuzu doldurun, size ulaşalım.,
Evdeki Fırsat'a Hoş Geldiniz.