SEVGİLİ MİSAFİRİMİZ

Evdeki fırsatı daha yakından tanımak istiyorsan, ilgilendiğin projeleri bizimle paylaş, yeni gelen fırsatların hiç birini kaçırma.

İlgilendiğiniz ProjelerX Kapat

Evdeki Fırsat'a hoşgeldin!
Hemen üye ol ve sunduğumuz fırsatlardan ilk siz haberdar olun. Ayağınıza gelen fırsatı kaçırmayın.


ya da

Hesabınızla giriş yapın!

Yeni Trend Sleeping Box ‘Uyku Kutusu’

Çok amaçlı kutular bir süredir ev tasarımında bir trend olmuştu. Bazılarını mutfakta, bazılarını çamaşır odalarında bazılarını banyolarda bile görmüştük. Son olarak da  yatak odalarında koza gibi görünen ‘’uyku kutuları’’ dünyada oldukça moda olmaya başladı. Bizde sizin için bu Uyku Kutuları’na biraz göz attık.

Hem Gardırop Hem Saklama Alanı

Uyku Kutuları konforlu bir uyku için dizayn edilirken birçok işlevi ile de evde pratik saklama alanları da oluşturuyor. Yüksek tavanlı evlerde yerden çatıya kadar olan modeller tercih edilebilirken daha alçak tavanlı evlerde farklı modellere yöneliyor.

Yüksek Tavanlı Evlerimizi Görmek için Tıklayınız.

Farklı Zevkler Farklı Tasarımlar

Her yaş grubu için farklı zevklerde Uyku Kutusu hazırlatmak mümkün, dünyada ki örnekleri arasından zevkiniz uygun olanı seçebilir ya da kendi tasarımınızı dekoratörünüzle birlikte tasarlayabilirsiniz.

Çocuk Odaları İçin Fonksiyonel

Çocuk odaları için çok fonksiyonel Uyku Kutuları oluşturmak mümkün. Böylece hem çocuğunuz için farklı oyun ve çalışma alanları yaratabilir hem de sıradanlıktan çıkabilirsiniz

Hayal ettiğiniz ev, ofis veya dükkanı, evdekifirsat.com avantajlarıyla bulabilirsiniz.

Hayal ettiğiniz ev, ofis veya dükkanı, evdekifirsat.com avantajlarıyla bulabilirsiniz.

YAŞAMAYA DEĞER EV, OFİS VE DÜKKANLAR İÇİN TÜM DETAYLAR

Prestijli proje bölgelerinin analizleri, kaçırılmaz fırsatlarının tüm detayları, yeni dekorasyon trendleri, yaşam alanlarına yenilik katmak için uygulanabilir ipuçları, gayrimenkul sektörüne dair tüm detaylar, kurumsal etkinlik ve duyurularımızı takip edin. Yaşam alanlarını değerli kılan hiçbir detayı kaçırmayın.

Bilgilendirme için formumuzu doldurun, size ulaşalım.,
Evdeki Fırsat'a Hoş Geldiniz.